ТОП новини

 • Максим Бурбак: Президент пішов шляхом тотальної конфронтації з Конституцією. Неприємний запах 2010 року (відео)
 • "Народний фронт" у відповідь на заяву Зеленського: Парламент не може бути ефективним після його розпуску Президентом (відео)
 • Медичне обслуговування ВПО. Права та вимоги. Розповідає Міністр юстиції
 • СТОП БУЛІНГ!
 • Турист, знай свої права!
 • Консультує Міністр юстиції: права і пільги вагітних жінок
 • "Народний фронт": Закликаємо суддів КС не допустити тиску на себе при розгляді конституційності указу про розпуск ВР (відео)
 • Яценюк порадив Зеленському вимагати скликання СБ ООН по звільненню українських моряків
 • Депутати «Народного фронту» оскаржили в КС указ Зеленського про розпуск парламенту (ДОКУМЕНТ,ВІДЕО)
 • Вшанували пам'ять жертв політичних репресій в Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили"
 • Календар

  «    Червень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Погода

  Пошук

  Опитання

  Які новини Ви вважаєте найцікавішими?


  Архів новин

  «    Червень 2019    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  Новини Херсонської області  XML error in File: http://newsbriz.ks.ua/rss.xml
  Фахівці розповіли про «Конфлікт інтересів»
  Боротьба зі спекою: в Херсоні вже з'явився «вуличний душ»
  XML error in File: http://goodok.ks.ua/engine/rss.php


  Завдяки новаціям #ЧужихДітейНеБуває з початку року горе-батьки виплатили 2,7 млрд грн боргів, - Павло Петренко

  Завдяки новаціям #ЧужихДітейНеБуває з початку року горе-батьки виплатили 2,7 млрд грн боргів, - Павло Петренко

  Міністерство юстиції з моменту голосування за другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває провело серйозну підготовчу роботу - тренінги та навчання для державних і приватних виконавців. Тому з першого дня дії новацій спеціалісти виконавчої служби почали реалізацію всіх законодавчих змін у сфері захисту дітей.

  Про це сьогодні під час виступу на засіданні Уряду повідомив міністр юстиції, представник партії "Народний фронт" Павло Петренко.

  "Після прийняття відповідних законів ми не сиділи склавши руки. За цей час були проведені тренінги і семінари. Ми розробили чіткі й зрозумілі інструкції для державних та приватних виконавців. Тому нині я можу заявити: система юстиції готова у повному обсязі й без зайвих розкачувань розпочати запровадження норм другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває", - зазначив очільник Мін’юсту.


  За його словами, реалізацію цих законодавчих змін визначено Мін’юстом як один із ключових пріоритетів роботи відомства та його підрозділів на другу половину 2018 року.

  Павло Петренко підкреслив, що серед новацій другого пакету законодавчих ініціатив – запровадження штрафних санкцій для злісних неплатників аліментів. Якщо борг перевищив 12 місяців, автоматично доведеться заплатити дитині додатково 20% від суми боргу, якщо заборгованість сягнула 2 років – 30%, а якщо 3 років – 50%. Найголовніше: для того, щоб отримати ці кошти, не треба буде бігати по судах. Перерахунок відбуватиметься автоматично.

  Окрім того, збільшено мінімальний розмір аліментів до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку; посилено відповідальність за створення перешкод у спілкуванні з дитиною; запроваджено необхідність подавати довідку про відсутність заборгованості більше 6 місяців для претендентів на державні посади; скорочено термін, після якого запроваджуються обмеження першого пакету (з 6 до 4 місяців) та багато інших змін, які стосуються сотень тисяч найменших українців.

  Другий пакет новацій запровадив преференції для батьків, котрі інвестують у розвиток власних нащадків, підвищив контроль за тим, куди йдуть кошти, які сплачуються в інтересах дитини, і нарешті урівняв в правах щодо виховання та можливості виїзду за кордон з дитиною обох батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки.

  Міністр юстиції поінформував членів Уряду про успіхи реалізації першого пакету законодавчих новацій у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, який став результатом виконання доручення голови Уряду.

  "Багато скептиків не вірили в ефективність наших ініціатив. Так от, завдяки прийнятим новаціям з початку року горе-батьки повернули найменшим українцям 2,7 млрд гривень боргів. Це колосальні гроші, які пішли на навчання, лікування, одяг, придбання іграшок чи відпочинок дітей", - резюмував Павло Петренко.
  Джерело: Народний Фронт