ТОП новини

Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Погода

Пошук

Опитання

Які новини Ви вважаєте найцікавішими?


Архів новин

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Новини Херсонської областіXML error in File: http://newsbriz.ks.ua/rss.xml
XML error in File: http://citynews.ks.ua/engine/rss.php
Для бізнесу і комунальних підприємств повинні бути рівні умови - Путілов
XML error in File: http://goodok.ks.ua/engine/rss.php


Допомогти дітям-сиротам соціалізуватися – головне завдання держави

  • Переглядів: 107
Допомогти дітям-сиротам соціалізуватися – головне завдання держави


Здійснюючи робочу подорож до Кривоозерського району народний депутат України Вадим Підберезняк завітав до села Берізки. Точніше, завітав до Березківського дитячого інтернату для дітей-сиріт, де познайомився з трудовим колективом та дізнався про проблеми інтернату та дітей.

Повна назва цієї установи — Комунальний заклад «Берізківський навчально-виховний — комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей I-III ступенів» Миколаївської обласної ради. Інтернат великий та захоплює як Кривоозерський, так і Первомайський та Врадіївський райони. В ньому зараз 274 дитини та 150 працівників. Директором інтернату є Зінаїда Халімон.

Через те що на даний час діти знаходяться на літному відпочинку та оздоровлені, працівники інтернату своїми силами проводять ремонт у його приміщеннях. Зінаїда Халімон повідомила, що будівля інтернату була збудована ще у 30-ті роки минулого століття. Не можливо тільки зусиллями колективу забезпечити нормальне функціонування цього закладу, через що просить владу звернути увагу на цю проблему.

При час спілкування з трудовим колективом інтернату було наголошено важливе питання – яке може бути майбутнє у цих дітей після закінчення інтернату, як їм переходити у доросле життя. Вадим Підберезняк висловив свою вдячність директору та працівникам інтернату за те, що вони своїми силами намагаються створити максимум комфорту для дітей, передати їм свої знання та турботу.

Допомогти дітям-сиротам соціалізуватися – головне завдання держави


«Ми з нашими колегами по фракції «Народного фронту» порадимося та я буду ініціювати законопроект з тим, щоб підтримати всіх дітей в країні такої соціальної категорії, ‒ розповідає Вадим Підберезняк, ‒ Таким дітям необхідна підтримка суспільства, щоб вони могли гідно влитися у життя та не залишитися на вулиці та без роботи. На цьому етапі керівник та колектив роблять все можливе, щоб забезпечити їм достойні умови проживання і нормальну освіту».

На думку депутата «Народного фронту» необхідна всебічна підтримка держави в отриманні вищої освіти, житла, у працевлаштуванні. Законопроект, який необхідно ініціювати має поєднувати і пільги при вступі до вищих навчальних закладів, і пільги в отриманні житла, і пільги для роботодавців у вигляді оподаткування, якщо вони будуть приймати на роботу спеціалістів з дітей-сиріт. Особливо, після отримання ними професійної освіти, але за відсутності професійного досвіду.

Допомогти дітям-сиротам соціалізуватися – головне завдання держави


«Ця концепція ще має бути обговорена з колегами-депутатами, але необхідність саме комплексного вирішення цього питання, на мій погляд, очевидна. Допомогти таким дітям-сиротам соціалізуватися та реалізувати себе у суспільстві – головне завдання держави та самого суспільства», ‒ впевнений Вадим Підберезняк.
Джерело