ТОП новини

Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Погода

Пошук

Опитання

Які новини Ви вважаєте найцікавішими?


Архів новин

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Новини Херсонської областіXML error in File: http://newsbriz.ks.ua/rss.xml
Зарплати в Україні повинні відповідати рівню доходів у країнах Східної Європи
Одесские проплаченные "активисты" пытаются купить херсонского депутата
XML error in File: http://goodok.ks.ua/engine/rss.php


"Бюро правової допомоги – це важлива складова соціально-правової реформи Міністерства юстиції України"- Костянтин Хутковський

  • Переглядів: 332
"Бюро правової допомоги – це важлива складова соціально-правової реформи Міністерства юстиції України"- Костянтин Хутковський


Заступник директора Департаменту – начальник Управління контролю за діяльністю органів державної виконавчої служби Віталій Чепурний спільно з Костянтином Хутковським начальником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області провів зустріч з керівним складом Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

«Побудова ефективної системи виконання судових рішень – це реформа, яка необхідна як пересічним громадянам, так і власне всій системі органів юстиції, а тому, керівництво Головного територіального управління юстиції у Херсонській області прикладе максимум зусиль задля втілення в життя ініційованих Міністерством юстиції змін». - наголосив Костянтин Хутковський .

Також, було відкрите Бюро правової допомоги, яке запрацювало у всіх районних центрах Херсонської області, діяльність якого спрямована на:

- надання безоплатної первинної правової допомоги (юридичних консультацій та роз’яснень з правових питань) мешканцям області;
- правопросвітництво у територіальних громадах;
- забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги;
-забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Начальник територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський разом із директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мариною Єлисєєвою відвідали Олешківське та Новокаховське бюро правової допомоги.

Костянтин Валентинович розповів, що саме створення таких Бюро правової допомоги – це важлива складова соціально-правової реформи Міністерства юстиції України, європейська модель захисту прав громадян.

Кожен, хто звертатиметься до Бюро правової допомоги, повинен мати можливість отримати фахову юридичну консультацію, знайти допомогу в доступі до електронних сервісів Міністерства юстиції України, а у разі потреби - отримати адвокатські послуги для здійснення представництва інтересів у суді.

Ефективність реформ, які ініціює міністр юстиції Павло Петренко, залежить в першу чергу від команди правників, які працюють на в регіонах з людьми із невеликих містечок та найвіддаленіших сіл, а тому від нашої з Вами спільної роботи залежатиме не лише якість впроваджуваних змін, а й західний прогресивний тип життя нашого суспільства».