ТОП новини

 • Арсеній Яценюк: Вибори 2019 року – це втримання і розвиток курсу, обраного в 2014-му
 • Арсеній Яценюк про звітну кампанію НФ: 22%, які проголосували за партію в 2014-му, мають знати, за що віддали голоси (відео)
 • Максим Бурбак про вимоги "євробляхерів": За порушення чинного законодавства повинна бути відповідальність (відео)
 • Максим Бурбак: Основна загроза державному бюджету – це популізм
 • Арсеній Яценюк: Частина плану Путіна 2014 року – розчленувати Україну, скориставшись хаосом. Ми зупинили цей сценарій
 • Масим Бурбак завітав на свято в Кіцманську ЦРЛ
 • Кабінет Міністрів закликає правоохоронні органи докласти всіх зусиль, щоб не стати інструментом в руках олігархів у боротьбі з державою
 • Максим Бурбак: П'ять років тому нам вдалось втримати країну від дефолту (відео)
 • Зрада/Перемога. Випуск №24. Гість - Максим Бурбак
 • Максим Бурбак: "Народний фронт" вітає схвалення стратегічного курсу України в ЄС та НАТО
 • Календар

  «    Грудень 2018    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Погода

  Пошук

  Опитання

  Які новини Ви вважаєте найцікавішими?


  Архів новин

  «    Грудень 2018    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 

  Новини Херсонської області  XML error in File: http://newsbriz.ks.ua/rss.xml
  Турбота про людину - одне з пріоритетних програмних положень партії «Основа»
  На Херсонщине сын до смерти избил отца в день его рождения
  XML error in File: http://goodok.ks.ua/engine/rss.php


  Ігор Семенчев втомився від "політичних авантюр" Богданова

  • Переглядів: 315
  Ігор Семенчев втомився від "політичних авантюр" Богданова  Втомившись від постійних політичних і фінансових репресій, Ігор Семенчев вирішив написати лист керівництву, в якому змалював "подвиги" народного "трудівника" Богданова і зажадав прибрати його з партії. А також повідомив про його дії в НАБУ. Нижче наводимо текст листа.

  Ігор Семенчев втомився від "політичних авантюр" Богданова


  Звернення до політичного керівництва Українського об’єднання патріотів « Укроп» Батенко Тарас Іванович

  Керівнику національного антикорупційного бюро України Ситник Артем Сергійович

  До засобів масової інформації України

  Від депутата Херсонської міської ради Семенчева Ігоря Григоровича

  Шановний Тарасе Івановичу!

  Дозвольте висловити Вам повагу до непохитності принципів Вашої політичної сили, яка проводить конкретні дії, щодо захисту незалежності нашої Держави, її розвитку та територіальної цілісності.

  Звертаюся до Вас, як до голови політичної партії та одного з засновників Українського об’єднання патріотів «Укроп». Знаючи, що в рядах Вашої партії ветерани АТО, волонтери, громадські активісти, підприємці, - люди, які непохитно вірять у майбутнє України, які докладають всі можливі зусилля заради гідного життя наших співвітчизників. Але на жаль, з тугою у серці, вимушений звернути Вашу увагу на представників Вашої політичної партії «Укроп», які очолюють її у м. Херсоні та Херсонській області, це - пан Богданов В.В. та пані Мазур О.О.

  Спостерігаючи за діями пана Богданова ще з 2001 року, сформувалася різко негативна оцінка цієї особи, насамперед як про людину, підприємця та «політичного діяча».


  Після мого обрання депутатом Херсонської міської ради та відсутність в спілкуванні на протязі останніх років з паном Богдановим, мої переконання в його вкрай негативних якостях ще більше зміцнилися. Насамперед відкрита неповага до людей, нарцицизм, зарозумілість при спілкуванні як зі своїми колегами по депутатському корпусу так і з представниками громадськості. Людина відкрито перекручує та вигадує факти, пише доноси, останній з яких стосувався особисто мене, до органів Місцевої прокуратури, щодо залучення мене до відповідальності, про начебто порушення мною Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Хоча, я заздалегідь попереджав про конфлікт інтересів на депутатській комісії, та не приймав участь у голосуванні за даного питання, доказом чого є протокол комісії, та публікація у ЗМІ.

  Богданов володіючи інформацією, про те, що я є членом постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин, при розгляді питання продовження строків оренди землі ПАТ «Сігма», заявляв про конфлікт інтересів при голосуванні на комісії, також на сесії Херсонської міської ради дане питання окремо не розглядалося, а йшло в загальному пакеті. Богданов жодного слова не промовив в залі судових засідань, про мою заяву на постійній депутатській комісії. Тобто свідомо вводив суд в оману, таким чином позбавляючись від своїх опонентів. На протязі трьох років Богданов через проплачені засоби масової інформації ( інтернет видання Таврія - Ньюз) обливає мене та мою родину брудом, вигадує плітки, організовує журналістській рекет, інформаційну блокаду надаючи недостовірну інформацію, яка нічим не підтверджена, але пан Богданов в свою чергу її не спростовує.

  Ігор Семенчев втомився від "політичних авантюр" Богданова


  Слід нагадати, що Віталій Володимирович будучи на місці генерального директора ВАТ АПФ «СЕПРО» у 2002 році був засуджений по частині 2 статті 222 Карного кодексу України. Кримінальна справа була розглянута в Суворовському районному суді. Згідно вироку підсудний Богданов В.В. вступив у попередню змову, маючи умисел на вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами при отриманні кредита АФП «Сепро» у банку КБ «Гарант». В слід чого за борги дане підприємство було викуплено новим власником. Виходячи з цього за останні роки характер і дії Богданова не змінилися, а ще більш набули агресивного, шахрайського характеру, що насамперед на сьогоднішній день яскраво відображає його депутатську діяльність.

  Використовую злочинні стосунки з Романюком О.Я., який очолює постійну депутатську комісію з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин, приховує його шахрайські схеми по привласненню земельних ділянок для особистого збагачення. Богданов, навіть не реагує, коли на комісії приходять обурені мешканці нашого міста ошукані «чорним ріелтором» Романюком О.Я., з вимогою притягнути його до відповідальності та визнати його корупціонером. Навіть коли представниками постійної депутатської комісії двічі була виказана недовіра голові комісії, Богданов особисто захищав Романюка, чим самим ще раз підтвердив своє шахрайське ставлення до своїх державних справ у міській раді. З цього випливає логічний висновок з що пан Богданов розробляє свої шахрайські схеми з паном Романюком, прикриваючи того від покарання громадськістю та правоохоронними органами. Адже, перебуваючи на посаді голови постійної комісії з питань комунальної власності, регуляторної політики та енергозбереження Херсонської міської ради на протязі 4-х років у 2007 році Богданов посприяв придбанню приміщення для ПП Романюка О.Я за дуже заниженою ціною, а саме в центрі міста за адресою пр.. Ушакова, 79 квадратний метр для Романюка коштував вдвічі дешевше ніж іншим приватним підприємцям. На цих прикладах Ви можете вбачати його можливі корупційні зв’язки з Романюком О.Я., ще в ті часи перебування його при владі.


  Наведу інший приклад, його особистої поведінки в громадянському суспільстві. Заява від Риженко Костянтина Олександровичу прокурору Херсонської області Ромасю С.І. від 13 червня 2016 року. У якій вказано, що Богданов В.В. перебуваючи у повноваженнях голови комісії що сприяє та захищає свободу слова побив до струсу мозку журналіста місцевого видання.

  Ігор Семенчев втомився від "політичних авантюр" Богданова


  Окремо слід зазначити інші корупційні діяння депутата Богданова В.В. У продовж року він виказав особливу підтримку своєму партнерові по партії, депутатові - Мазур Олені Олександрівні, яка на той час займала посаду начальника Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона. А наразі звільнену у зв’язку з втратою довіри. Опираючись на його підтримку вона скоїла посадові злочини, а саме: привласнила матеріальні цінності комунального підприємства, придбала за бюджетні кошти свій власний автомобіль технічний стан якого на той час був несправний, свідомо у своїй декларації не відобразила грошову позику свого чоловіка в розмірі 86 тис. дол., та коли депутати подавали на Антикорупційну комісію яку очолює Богданов звернення щодо корупційних злочинів скоєних Мазур, він упродовж декількох місяців «не помічав», а потом взагалі «загубив» заяву з приводу корупції свого однопартійця. Це на превеликий жаль також має вигляд злочинно - корупційної схеми між Богдановим В.В. та Мазур О.О.

  Богданов В.В. - є «політичний авантюрист», а це підриває авторитет та вплив Вашої партії. На протязі своєї політичної діяльності він змінив п’ять діаметрально протилежних політичних партій, використовуючи економічний зиск з кожної з них. З початку був членом СДПУ(о), потім вступив до блоку «Батьківщина», після «Батьківщини» перейшов у члени скандально відомій партії Наталії Королевської «Україна - Вперед!», в 2014 році перейшов на бік «Народного фронту», а зараз невідомо якими шляхами потрапив до лав «Укропу» Завдяки рейтингу Вашої політичній силі, та гучними обіцянками пройшов у депутати Херсонської міської ради, але ніяк не за рахунок особистих досягнень.


  Вважаю що така кількість партійних «зрад» партії є поганою оцінкою вірності депутата народу та партії. Враховуючи вищезазначене, звертаюся до Вас як до керівника Українського об’єднання патріотів «Укроп», звернути увагу на неправомірні дії Вашого депутата, який принижує авторитет та ідеологію Вашої політичної сили, стоїть на заваді розбудови демократичної держави, своєю деструктивною поведінкою носить розбрід та розчарування в наше суспільство. Прошу Вас, розглянути його ставлення до депутатських повноважень і прийняти відповідне рішення про усунення його від перебування в осередку партії «Укроп».

  Ігор Семенчев втомився від "політичних авантюр" Богданова
  Ігор Семенчев втомився від "політичних авантюр" Богданова