Погода

Пошук

Опитання

Які новини Ви вважаєте найцікавішими?


Архів новин

«    Березень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Новини Херсонської областіXML error in File: http://newsbriz.ks.ua/rss.xml
Максим Бурбак виступить на ICTV у "Свободі слова"
Знаменитый херсонский «Иллюзион» хотят превратить в овощебазу?
XML error in File: http://goodok.ks.ua/engine/rss.php


Програма "Ліси Херсонщини 2017 – 2021"

  • Переглядів: 249
Програма "Ліси Херсонщини 2017 – 2021"


16 серпня 2016 року відбулася нарада за участю першого заступника голови Херсонської обласної ради В.В. Зеленчука, голови громадської ради при ХОДА В.В. Гурківського з керівництвом Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства та директорів лісомисливських господарств Херсонської області, на якому розглянули питання спасіння Нижньодніпровських лісів та пошуку шляхів фінансування лісогосподарських господарств області.

Розпочав нараду В.В.Зеленчук де наголосив, що відповідальність за збереження лісві області цілком лежить на директорах лісогосподарських господарств, що громаду, громадськість та депутатських корпус турбують питання непрозорості роботи цих підприємств, особливо в питанні вирубки лісів. Він призвав керівництво лісомисливських господарств розробити програму спасіння лісів області та розвитку лісомисливських підприємств для цього притягнути інститут.

На цій нараді виступив В.В. Гурківський, який довів інформацію, що в жовтні 2015 року громадськість, представники наукових інститутів лісового господарства та керівництво лісової галузі області розглянули питання розробки стратегії порятунку Нижньодніпровських лісів та в лютому 2016 року на засідання громадської ради при ХОДА обговорили та схвалили наступні заходи:

1. Розробити, розглянути та затвердити обласну програму «Ліси Херсонщини» в якій передбачити наступні заходи та показники:

1.1. Збільшити лісистість Херсонської області до науково-обгрунтованого рівня – 8%.

1.2. Перегляд існуючих настанов з ведення господарства на Нижньодніпровських пісках.

1.3. Виконання існуючих проектів протипожежного устрою лісів.

2. Провести інвентаризацію полезахисних лісових смуг та закріпити насадження лінійного типу за лісогосподарськими підприємствами.

3. Податки, сплаченні до місцевих бюджетів лісогосподарськими підприємствами, використовувати на ведення лісового господарства.

4. Усунути порушення використання надр на землях лісового фонду.

5. Сприяти лісогосподарським підприємствам в питаннях відкриття кар’єрів корисних копалин місцевого значення для власних потреб визначених лісовим кодексом України.

На початку наради начальник обласного управління лісового та мисливського господарства сбробував настроїти своїх підлеглих на диструктив та комфронтацію до висказаного В.В. Зеленчуком.

Після втручання В.В. Зеленчука директори лісомисливських господарств виступили та надали конструктивні пропозиції щодо розробки програми «Ліси Херсонщини 2017 – 2021».

В кінці наради прийняли рішення до 29 серпня 2016 року директорам лісомисливським господарствам надати ісходні дані та пропозиції щодо розробки програми «Ліси Херсонщини 2017 – 2021